25Популярний американський актор розповів про боротьбу з раком шкіри, яка триває вже 18 місяців.

Х'ю Джекман, відомий за роллю супергероя-мутанта Росомахи в антології "Люди Ікс", розповів про боротьбу з раком шкіри, яка триває вже півтора року і буде тривати все життя, повідомляє The Daily Mail.

Вперше акторові поставили діагноз у 2013 році, коли виявили у нього на носі базально-клітинну карциному (злоякісну пухлину шкіри). За наступні 18 місяців Джекману видалили вже чотири таких пухлини, і тепер йому необхідно раз в три місяці проходити обов'язкове обстеження.

У листопаді 2013 року візажист Х'ю Джекмана виявив на носі актора невелику криваву пляму. У цей період актор був задіяний у зйомках фільму "Люди Ікс: Дні минулого майбутнього". Дружина Джекмана, актриса Деборра-Лі Фернесс, наполягла на тому, щоб він відвідав лікаря.

"Деб змусила мене звернутись до лікаря. Як же вона була права! Тоді мені вперше діагностували злоякісну карциному", - розповів Х'ю в інтерв'ю.

Коли пляма на носі з'явилася вдруге, Джекман подумав, що це звичайна веснянка. Але і на цей раз діагноз лікарів був невтішним.

Третій раз пухлина виникла всього через тиждень після чергової перевірки, коли у актора нічого не виявили. За сім днів карцинома розрослася і значно перевершила за розміром перші дві пухлини.

"Я реаліст, і тверезо дивлюся на речі. Мені пощастить, якщо пухлини з'являться ще один або два рази, але, скоріш за все, їх з'явиться більше. Тепер я не лінуюся і більш відповідально ставлюся до свого здоров'я, адже успіх лікування багато в чому залежить від ранньої діагностики ", - додав актор.