armstronРак яєчок, який був діагностований у Ленса Армстронг - професійного велогонщика та багаторазового переможця на найпрестижніших велоперегонах світу, шокував всіх шанувальників спорту.

В 25 років, Ленс був на вершині спортивної кар'єри з безліччю перемог і титулів. Його майбутнє здавалося закінчилось, коли йому поставили цей діагноз.

Рак яєчокодна з найбільш поширених форм раку у чоловіків віком від 15 до 35 років. Але не зважаючи на такий страшний діагноз, рівень ефективного лікування становить понад 90%, за умови раннього виявлення патології.

На жаль, Армстронг не звертав увагу на ранні ознаки захворювання , в результаті чого рак яєчка, метастазував у головний мозок, легені та черевну порожнину.

Спортсмен повинен був пройти кілька хірургічних операцій для того , щоб видалити його вражене яєчко, та утворення, які були знайдені в головному мозку.

Після операції був призначений курс хіміотерапії, яка складалась з урахуванням його стану та місць локалізації пухлинних елементів.

Ленс ніколи не здавався, він використовував свій бойовий дух, систему підтримки і чудовий фізичний стан для того, щоб боротися з хворобою. Його активний підхід і сильний дух були двома основними факторами, які допомогли йому перемогти рак яєчок.

Після успішного лікування раку, Ленс Армстронг виграв «Тур де Франс» - найпрестижнішу велосипедну подію   в світі з 1999 по 2005 рік, велике досягнення для будь-якої людини, а особливо для спортсмена, який переміг карциному. Він розуміє, що рак завжди буде частиною його життя і вирішив завжди боротися.

Був створений фонд Ленса Армстронга, який проводить численні заходи по всьому світу, спрямовані на дослідження раку.

http://reliawire.com/lance-armstrong-testicular-cancer/