20131606 dexter 20Актор Майкл Холл, зірка телевізійного серіалу Dexter, повідомив про історію свого захворювання.

38-річний актор зізнався, що в нього хвороба Ходжкіна, але після вдалого лікування вдалося досягти стану стійкої ремісії і продовжити своє повноцінне життя.

Хвороба Ходжкіна є відносно рідкісною формоюраку, яка виникає з клітин лімфатичної системи.Лімфатична система це частина імунної системи організму, яка складається з об'єднаних між собою дрібними судинами лімфатичних вузлів та важливих для імунного захисту органів: селезінки, мигдаликів, тимуса і кісткового мозку.

Лімфома Ходжкіна становить лише 1% всіх випадків раку.

Найчастіше лімфома Ходжкіна починається з збільшення лімфовузлів у вигляді еластичної консистенції, це безболісні не з’єднані з між собою та іншими тканинами утворення . Шкіра над пухлиною не має інфільтрату, без почервонінь і змін.

Лімфогранулематоз супроводжується також загальними симптомами, а саме наявністю швидкої стомлюваності та слабкості, нічних потовиділень, свербіння шкіри. Підйом температури тіла відноситься до перших симптомів лімфоми Ходжкіна.

Лікарі не дають точної відповіді про причину розвитку хвороби Ходжкіна людей. Відомо, що жінки хворіють цим захворюванням набагато рідше, ніж чоловіки.Цей вид раку вражає дві вікові категорії - це люди від 15 до 34 років, а також після 55 років.

Незважаючи на те,що причина патології погано зрозуміла, успішні методи лікування лімфоми Ходжкіна існують вже протягом багатьох років.На відміну від деяких видів раку (наприклад, злоякісних пухлин головного мозку і раку підшлункової залози), які пов'язані з дуже високими показниками смертності, лімфогранулематоз є потенційно виліковною формою раку, особливо в тих випадках, коли вона діагностується і призначається комплексне лікування на ранніх стадіях захворювання.

Лікування хвороби Ходжкіна включає в себе комбінацію променевої та раціональної хіміотерапії з використанням сучасних ефективних лікарських засобів.При вдалому їх поєднанні, можна отримати бажаний ефект.

У своїй заяві, актор Холл зазначив, що він вдячний, за швидку діагностику та ефективне лікування і буде продовжувати і надалі свою активну роботу в популярному серіалі.

http://www.medicinenet.com/script/main/hp.asp