petrov 9Болгарський футболіст Стиліян Петров переміг рак і має намір допомогти своїй команді повернутися в прем'єр-лігу в наступному сезоні після чотирирічної перерви. Відомий гравець виступав за Астон Віллу, до того,як у нього діагностували лейкемію (рак крові).

"Я повідомив керівництво, що готовий почати підготовку сезону з ними. Останні місяці я тренувався з молодіжною командою Астон Вілли. Я зробив кілька тестів і моя форма дозволяє мені продовжувати кар'єру. Я в захваті , але розумію, що все буде проти мене ", - розповів Петров .

"Шанувальники задають мені багато питань, сумніваються в правильності мого рішення. Я хочу, щоб люди бачили, що після лікування раку є життя і кожен може стати на ноги ", - відзначає футболіст.

"Якщо нічого не вийде, потрібно принаймні спробувати. Я постійно про це думаю. Я дуже старанно працював, щоб стати футболістом, і хвороба у мене намагалася це відняти. Але я знову отримав шанс, мені 36, але ж інші грають і до 40 років. Я стежу за собою і своїм станом і впевений, що можу ще пограти ", - не втрачає оптимізму стійкий гравець.

http://www.dailymail.co.uk/home/index.html