karel gott 2014Співак має надію повернутися на сцену в тій формі, в якій його звикли бачити його шанувальники. Готт лікувався в одній з лікарень Праги.

Відомий чеський співак Карел Готт оголосив про те, що йому вдалося повністю позбутися від раку, передає видання Prague Post.

У листопаді минулого року у чеського виконавця виявили злоякісну пухлину лімфатичних вузлів. Одразу після встановлення діагнозу Готт розпочав лікування в одній з празьких лікарень.

" В лікарні я закінчив планові тестування. Резкльтати МРТ-сканування і комп'ютерної томографії підтвердили, що я позбувся цієї хвороби. Я щасливий, тому що результати досліджень підсилюють мою надію на те, що я знову зможу повернутися до звичайного життя", - повідомив Готт .

Співак сподівається на поступове відновлення голосу та мріє повернутися на сцену. А, поки співак планує проводити більше часу з сім'єю.

Карел Готт гастролював світом десятки разів, починаючи з середини 1960-х років, і мав безліч шанувальників, особливо серед жінок. Його концерти, як завжди, збирали повні зали. Чеський співак, який мав до останніх тижнів щільний графік виступів, не виключає можливості нових гастролей.

У всьому світі найбільш популярні у виконанні Готта пісні з кінофільму "Три горішки для Попелюшки" і мультфільму "Бджілка Майя". У Німеччині ці пісні, у виконанні Готтом на німецькій мові, входять в обов'язкову шкільну програму.