Андрій Гайдулян, відомий глядачам за серіалами «Універ» і «СашаТаня», майже рік бореться зі страшною недугою - у актора виявили онкологічне захворювання.

gaydulyanЛікарі знайшли у актора злоякісне утворення - другу стадію лімфоми Ходжкіна. Через хворобу актор відклав усі свої справи і зайнявся лікуванням.

Він зразу  поїхав у Німеччину. Гайдулян вирішив боротися з самого початку, незважаючи на такий страшний діагноз. І його рішення, а також допомога родичів і друзів, дали результат: тепер хвороба практично залишилася позаду. Правда, незважаючи на те, що Андрій може вважати себе здоровим, розслаблятися йому не варто: зірці доведеться іноді спостерігатися у лікаря, а також обстежитися, так як після проведеного лікування хвороба все одно може проявитися заново.

Медичні фахівці зробили все, щоб знищити рак. Їм це вдалося, і навіть краще, ніж вважали з самого початку. Уже на початку поточного року Андрій повернувся додому і заявив, що близький до повного одужання. Однак тепер потрібен час для того, щоб відновити свої сили.

http://dni24.com