Ovochi racБагато вчених вважають, що, застосовуючи певний режим харчування, можна зменшити ступінь ризику онкологічних захворювань. Так, багаторічний досвід свідчить про те, що значно рідше страждають на онкологічні захворювання травної системи (шлунка, підшлункової залози і особливо прямої та сигмоподібної кишки) ті люди, які дотримуються рекомендованого лікарем режиму харчування, використовують дієту вегетаріанського напрямку, не допускають хронічних закрепів.

На думку відомого японського лікаря Мітіо Кусі, дієта, спрямована на профілактику онкологічних захворювань, повинна включати в себе: до 50 - 60% калорійності раціону - цільні злаки та продукти з них; до 10% - супи з різними овочами; 20 - 30% - овочі місцевого походження, здебільшого варені; 5 - 10% - рослини із сімейства бобових (горох, квасоля, соя та ін.) І морські овочі (наприклад, морську капусту) в якості джерела високоякісного білка і мінеральних речовин.

Одне із основних правил профілактики онкологічних захворювань - споживати якомога менше тваринних жирів, менше м'яса, більше овочів, фруктів, вітамінів, не зловживати спиртними напоями. Природньо, мова йде про використання продуктів, що не піддавалися радіації і не містять надлишку нітратів та інших шкідливих речовин.

За матеріалами Саncer tutor