26 травня 2016 року, Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) Комітету лікарських засобів (CHMP) ухвалили позитивний висновок щодо можливості внесення змін в спектр показань до застосування для brentuximab vedotin (Adcetris).

Власник торгової ліцензії для даного лікарського засобу є Takeda Pharma A / S.

CHMP прийняв нову індикацію:

"Adcetris використовується для лікування дорослих пацієнтів з CD30 + HL з підвищеним ризиком рецидиву або прогресування захворювання після отриманої терапії".

Доповнені показання до Adcetris будуть виглядати наступним чином:

"Adcetris застосовується для лікування дорослих пацієнтів з рецидивуючою або резистентною CD30 + лімфомою Ходжкіна (HL):

1. з подальшою аутологічної трансплантацією стовбурових клітин (ASCT) або
2. наступними, принаймні, двома курсами лікування, коли ASCT або комбінована хіміотерапія неможливі.

Adcetris показаний для лікування дорослих пацієнтів з CD30 + HL з підвищеним ризиком рецидиву або прогресування захворювання.

Adcetris показаний для лікування дорослих пацієнтів з рецидивуючою або резистентною системною анапластичною крупноклеточной лімфомою (sALCL) ".

Докладні рекомендації по застосуванню даного продукту будуть описані в оновленому резюме характеристик продукту і опубліковані в переглянутій доповіді Європейської комісії та будуть доступними на всіх офіційних мовах Європейського Союзу після ухвалення рішення про зміну Європейською комісією.

http://www.esmo.org/

Заинтересовала статья?

Введен недействительный тип данных

Введен недействительный тип данных