20 жовтня 2016 року в приміщенні конференційної зали Національного Інституту Раку відбулася конференція з нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком грудної залози, мета якої полягала в приверненні всебічної уваги онкологів і лікарів суміжних спеціальностей до сучасного стану проблем найпоширенішого злоякісного захворювання серед жінок в Україні та знаходженні сучасних і ефективних шляхів їх вирішення.

В конференції прийняли участь провідні фахівці Національного Інституту Раку, молоді вчені і спеціалісти.

У 19 доповідях, що на високому науково-практичному рівні пролунали в стінах провідної науково-клінічної установи з боротьби з раком в Україні, було розглянуто питання щодо негативних тенденцій захворюваності на рак грудної залози та смертності від нього серед жіночого населення країни, шляхів вирішення завдань ранньої діагностики, підвищення ефективності терапевтичного і хірургічного лікування, знаходження нових підходів у фізичній та психологічній реабілітації хворих.

Члени президії конференції в складі керівництва Інституту, завідувача науково-дослідного відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії д.мед.н. Смоланка І.І., завідувача відділенням хіміотерапії солідних пухлин, д.мед.н. Сівак Л.А. та інших підкреслили високу актуальність і практичну цінність доповідей учасників конференції за рахунок використання сучасних відомостей з діагностики та лікуванню провідних європейських і американських онкологічних організацій , останніх власних унікальних розробок фахівців Національного Інституту Раку.brcancer

Онкологічний сайт - клуб Vista-Mediclub висловлює глибоку вдячність керівництву і науковцям Національного Інституту Раку за надану можливість публікації матеріалів конференції на сторінках порталу, які, без сумніву, допоможуть онкологам і фахівцям суміжних спеціальностей в Україні розширити свої знання з методів сучасної боротьби з раком грудної залози, підвищити ефективність і якість надання онкологічної допомоги населенню, що є успішною складовою шляху до подолання високого рівня смертності серед жінок в Україні.