За ініціативою Благодійного фонду «Таланти України», за підтримки Благодійного фонду «Таблеточки» і сприянням соціально-медичного проекту підтримки розвитку онкологічної допомоги в Україні «Vista-MediClub» розпочато Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Діти мають право на майбутнє!» в дитячих відділеннях онкогематології.

Конкурс має на меті психологічно підтримати маленьких пацієнтів у боротьбі з раком і привернути увагу громадськості до проблем і потреб дітей з онкогематологічними захворюваннями. Понад 350 дітей, які виявили бажання взяти участь у художньому Конкурсі, були забезпечені організаторами наборами для малювання.

У День онкохворої дитини, який щороку відзначають у всьому світі 15 лютого, за результатами голосування творчих партнерів Конкурсу - мистецтвознавців-художників педагогічного колективу і студентів-лауреатів Київської дитячої Академії мистецтв і громадського голосування, будуть оголошені імена дітей- переможців Конкурсу у п’яти номінаціях.

Окрім цього, на цей день - 15 лютого 2017 року - заплановане урочисте відкриття виставки кращих робіт у місті Києві (ТРЦ "Ocean Plaza").

Організатори Конкурсу щиро дякують медичному персоналу лікувальних закладів, на території яких проводиться підготовка до Конкурсу та організовуються творчі гуртки з малювання для онкохворих дітей силами волонтерів і небайдужих людей.

Давайте всі разом всебічно підтримаємо маленьких пацієнтів у їх тяжкій боротьбі з недугом. Саме психологічна підтримка, створення творчого настрою і доброзичливої атмосфери перебування дітей на лікуванні сприятимуть його кращим результатам. Хто, як не ми - лікарі, розуміємо потребу маленьких пацієнтів у позитивному мисленні!

З глибокою вдячністю за Вашу приділену увагу і час, просимо Вас підтримати дітей-учасників конкурсу на кращий малюнок «Діти мають право на майбутнє!» слідкуванням за сторінкою конкурсу у Фейсбуці і голосуванням за їх кращі роботи і просто поширенням інформації серед тих, кому також небайдужа доля дітей нашої країни, хворих на рак.

У переддень Нового 2017 року бажаємо всім Вам, вельмишановні Лікарі, міцного здоров’я! Нехай наступний рік принесе реалізацію Ваших професійних зусиль і втілить всі найзаповітніші мрії!

Підписавшись на спеціальну сторінку Конкурсу у соціальній мережі Фейсбук і віддаючи «лайк» за її пости, Ви підтримаєте поширення інформації про Конкурс: https://www.facebook.com/blagotvoritelnaja/

Переглянути конкурсні малюнки і проголосувати за кращі роботи можна на Онкологічному форумі для пацієнтів: http://oncoforum.vista-mediclub.com/forum/blagotvoritelnaya-aktsiya

Підтримаємо онкохворих дітей разом!

onkoforum

onco facebook