Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти активну участь у роботі І-ої міжнародної конференції “Як поліпшити лікування лімфом: роль ПЕТ та морфологічна діагностика”, що відбудеться 25-26 квітня 2017 року у м. Києві. З програмою конференції можна ознайомитись тут.
Головною особливістю конференції є залучення провідних фахівців з різних галузей медицини, що є основою мультидисциплінарного підходу та індивідуалізації терапії. Провідні європейські експерти з Франції, Італії, Великобританії, Польщі та України доповідатимуть про роль ПЕТ в діагностиці, стадіюванні, моніторингу та плануванні терапії онкогематологічних захворювань; будуть висвітлені питання особливостей трактування ПЕТ при різних типах лімфом.
Інформуємо, що паралельно проводитиметься морфологічна частина конференції, яка присвячена оновленій редакції 2016 року Класифікації гематологічних неоплазій ВООЗ.

У зв’язку із обмеженою кількістю учасників організатори конференції звертаються до Вас з проханням терміново зареєструватися до кінця цього тижня (у формі нижче).