vinnytsia conf 145

26-27 квітня у місті Вінниця відбулась міжнародна науково-практична конференція: "Актуальні питання діагностики та лікування пухлин грудної порожнини".

Визначна подія, організатором якої став Подільський регіональний центр онкології, тривала два дні та складалась із чотирьох засідань. Слід зазначити, що під час проведення конференції, відбувалась он-лайн – трансляція оперативного втручання (ВАТС — лобектомія), яке проводив проф. Хансен Х. (Копенгаген, Данія).
Участь в конференції взяли визначні вітчизняні та іноземні онкологи і онкохірурги з Данії, Німеччини, Ізраїлю та Грузії.

Провідні фахівці ділились досвідом щодо вирішення найбільш актуальних проблем торакальної онкології серед яких діагностика патології, рестадіювання пухлинного процесу, можливості неоад'ювантної та післяопераційної терапії, оперативне лікування.
Були розглянуті численні клінічні випадки, які супроводжувались жвавою дискусією, можливості сучасної діагностики та лікування в Україні у порівнняні з міжнародними стандарти щодо діагностики і лікування пухлин грудної порожнини.
Конференція пройшла в дружній атмосфері та активному партнерстві її учасників, кожен з учасників міг поділитись своїм баченням проблеми.

 

 День 1. Актова зала Вінницької обласної філармонії «Плеяда»

 

 День 2. Актова зала офісного центру «Кряж»

 

 День 2. Актова зала готелю «Франція»