Есть идея как сделать сайт лучше?
Напишите нам!
 1. Ваше Имя*
  Введен недействительный тип данных
 2. Телефон
  Введен недействительный тип данных
 3. E-mail*
  Введен недействительный тип данных
 4. Ваши предложения*
  Введен недействительный тип данных
 5. Антиспам*
  Антиспам   ПерезагрузитьВведен недействительный тип данных

З італійської «Punto di vista» означає «Tочка зору», а в перекладі з англійської «Vista» - це «Нові можливості, що відкривають перспективи».

Ми взяли їх за основу як ідею нашого сайту - професійного клубу для практикуючих лікарів і вчених у галузі медичних наук, бажаючих обмінятися досвідом, використовувати можливості для професійного спілкування та отримання необхідної інформації, насамперед у галузі онкології.

Наша компанія активно інвестує в пошук і реалізацію нових можливостей, максимально використовуючи для цього арсенал сучасних засобів і досягнень науки, вибір яких ґрунтується на потребах і думці сучасних фахівців медицини.

Ми вдячні за Вашу увагу до даного проекту і докладемо всіх зусиль, щоб зробити його актуальним і цікавим для Вас.

Ви можете повідомити нам будь-які Ваші побажання щодо покращення сайту Клубу і ми обов'язково врахуємо їх. Використовуйте форму зворотного зв'язку на цій сторінці для Вашої інформації. Ми дуже цінуємо Ваш внесок у розвиток Vista-MediClub!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ЧЛЕНСТВА VISTA-MEDICLUB і отримаєте можливість створення Вашої персональної сторінки, розмістити свої наукові публікації, поділитися інноваційним досвідом і спостереженнями, стати модератором і членом досягати ще більшого професійного визнання серед онкологів України та зарубіжжя.

Зареєструйтеся та заповніть анкету щоб отримати повний доступ до інформації на сайті!

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЧЛЕНУ КЛУБА


Більш докладно про структуру сайту Ви зможете дізнатися, подивившись презентацію: