Profilaktika rakaОсновними факторами ризику розвитку раку в світі є вживання тютюну та алкоголю, нездорове харчування і відсутність фізичної активності - це і є основні чотири загальних фактори ризику виникнення інших неінфекційних захворювань.

Факторами ризику розвитку раку є деякі хронічні інфекції, особливо в країнах з низьким і середнім рівнем доходів. Канцерогенні інфекції, в тому числі Helicobacter pylori, вірус папіломи людини (ВПЛ), вірус гепатиту B, вірус гепатиту C і вірус Епштейна-Барра були названі причиною приблизно 15% випадків раку, діагностованих в 2012 р. 

Вірус гепатиту B і C і деякі типи ВПЛ підвищують ризик раку печінки і шийки матки, відповідно. ВІЛ-інфекція значно підвищує ризик розвитку раку, наприклад раку шийки матки.

В даний час можна запобігти виникненню 30-50% ракових захворювань. Цього можна домогтися, якщо уникати факторів ризику і здійснювати відповідні стратегії профілактики, засновані на фактичних даних. Крім того, схильність до раку можна зменшити шляхом раннього виявлення і ведення пацієнтів, у яких розвиваються онкологічні захворювання. При ранній діагностиці і відповідному лікуванні існує висока вірогідність лікування багатьох видів раку.

За матеріалами ВООЗ