prostate cancerДослідженням займалися наукові фахівці з Королівського університету в Белфасті. Вони заявили про створення вакцини, яка здатна підвищити імунну систему для відстеження і знищення клітин раку простати з моменту, коли вони тільки-тільки починають з'являтися в організмі. У новій вакцині використовується РНК, яка вчить імунну систему розпізнавати клітини раку простати і полювати на них.

В даний момент проводяться випробування медикаменту. Однак експерти вже переконані, що отримані результати зможуть бути використані для вакцинації молодих людей від раку передміхурової залози в майбутньому.

«Нова вакцина має величезний потенціал. Вона набагато ефективніша за попередні розробоки і допомагає викликати надійну імунну відповідь », - каже професор Хелен МакКарті.

Уточнюється, що вакцину можна використовувати для лікування чоловіків, які тільки зіткнулися з раком простати, а також для знищення пухлин, які давно живуть в організмі. Випробування проводяться в лабораторних умовах на гризунах, якщо це пройде успішно, то тестування проведуть на людях.