coffe cancer

Ми звикли говорити про те, що кава швидше корисний, чим небезпечний для здоров'я (звичайно, в розумних кількостях).  Але навряд чи ви коли-небудь думали, що кава може містити канцерогени, впливом яких викликано більшість форм раку.

У березні 2018 року в Каліфорнії (США) винесено судове рішення, яке зобов'язує виробників повідомляти покупців про такий компонент продукту, як акриламід, за інформацією Daily Mail.

Що відбувається з акриламидом в організмі?

Як тільки акриламід потрапляє в організм, він перетворюється в гліцідамід - з'єднання, яке може викликати мутації і пошкодження ДНК. Але незважаючи на те, що все це доведено на лабораторних мишах, вплив акриламіду на людський організм менш очевидний, так що вчені вважають за краще поки не робити попередніх висновків.

Деякі дослідження дійсно говорять про те, що акриламід може збільшити ризик розвитку раку у людей. Однак інші дослідження, проведені майже в той же час, показують, протележне. Є ймовірність, що причиною змішаних результатів є складність з визначенням більш-менш точно кількості акриламіду, з яким має справу кожен з учасників дослідження. Плюс, важливо враховувати, що миші і люди метаболизують акриламід з різною швидкістю, так що проектувати результати гризунів на людей було б неправильно.

При цьому, акриламіду все ж знайшлося місце в списку можливих канцерогенів, підготовленому Міжнародним агентством з дослідження раку (International Agency for Research on Cancer), що входить до складу Всесвітньої організації охорони здоров'я. І деякі компанії, повідомляє CNN, вже висловили готовність заявити про потенційні ризики на упаковці своєї продукції. Так чи інакше, якщо говорити про каву, то на даний момент він не включений в число канцерогенів, за версією IARC. Більш того, експерти ВООЗ погоджуються, що в помірних кількостях кава здатна навіть знизити ризик деяких видів раку, включаючи рак печінки, рак товстої кишки і один з типів меланоми.