breast checkРак грудей вважається жіночою хворобою і мало хто з чоловіків підозрює, що це захворювання може вразити одного з них. Однак деякі чоловіки, особливо ті, у кого родичі по жіночій лінії хворіли на рак грудей, знаходяться в групі ризику.

Згідно зі статистикою, близько 80% чоловіків, які перебувають в групі ризику захворювання на рак грудей, не знають, що у чоловіків буває цей вид раку. Крім цього, ніхто з опитаних чоловіків ніколи не отримував подібну інформацію від свого медичного фахівця.

В ході дослідження, результати якого були опубліковані в жовтневому випуску журналу American Journal of Nursing, вчені опитували чоловіків з групи підвищеного ризику, у яких в родині з боку матері були випадки захворювання на рак грудей. Виявилося, що 79% з них не знали, що у чоловіків буває рак грудей, а 43% зізналися, що, якщо вони захворіють, це завдасть серйозного удару по їх чоловічому самосприйнятті.

Рак грудей у ​​чоловіків зустрічається досить рідко і, найчастіше, ця проблема ігнорується як ЗМІ, так і медичними фахівцями. Однак же, на думку дослідників, лікарі зобов'язані інформувати чоловіків про ймовірність захворіти на рак грудей, особливо тих, хто перебуває в групі ризику.

НОВИНИ ОНКОЛОГІЇ

12.01.21 834

Кияни, які потребують лікування Гефітинібом, можуть отримати його…

Кияни, що страждають на місцеворозповсюджений або метастатичний…
12.01.21 423

Кияни, які потребують лікування Еверолімусом, можуть отримати його…

Кияни з раком молочної залози, нирковоклітинним раком та…
12.01.21 311

Кияни, які потребують лікування Гефітинібом, можуть отримати його…

Кияни, що страждають на місцеворозповсюджений або метастатичний…
12.01.21 411

Кияни, які потребують лікування Абіратероном, можуть отримати його…

Кияни з метастазуючим кастраційно-резистентним раком передміхурової залози…
kanceroheny n p
13.07.20 2831

М’яка дієта