Ovochi rac

Фахівці з Великобританії склали підбірку продуктів, що підвищують ризик виникнення раку.

Так, червоне перероблене м'ясо (наприклад, ковбаса і бекон) здатні викликати онкологічні захворювання кишечника та шлунка, пише видання Which ?.

Це пов'язано з високим вмістом нітратів, які додаються в такі вироби. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, всього лише 50 г обробленого м'яса в день збільшує ризик розвитку раку кишечника на 18%.

Також встановлений зв'язок між вживанням цукру і онкологією. Сам по собі він не здатний викликати її, проте надмірне вживання солодкого призводить до зайвої ваги, що, в свою чергу, сприяє раку.

Визначається зв'язок між вживанням продуктів з пестицидами і захворюваннями. Їх, а також штучні підсолоджувачі і харчові добавки перевіряють перед додаванням в напої та їжу. А ось люди, які працюють з пестицидами, наприклад, на фермерських і промислових підприємствах, і справді ризикують захворіти.

Відзначається також, що ефективність продуктів, які нібито можуть застерегти виникнення ракових захворювань, залишається недоведеною.

Так, куркума, зелений чай, чорниця, гранат, і жирна риба є здоровим доповненням до раціону, проте вони навряд чи зможуть уберегти від раку.

«Щоб знизити ризик розвитку раку, вам краще їсти багато різних фруктів та овочів, збільшити вживання клітковини, зберігати здорову вагу і не курити», - зазначили у виданні.

За матеріалами u-news