lostvitamins 600

Пацієнти, які використовують нетрадиційну медицину, мають підвищений ризик смерті. А все через те, що вони частіше відмовляються від традиційного лікування.

Коли людина стикається з раком, що вона намагається спробувати найрізноманітніші методи лікування. Нерідко пацієнти з онкологією звертаються за допомогою фахівців з нетрадиційної медицини.

Дослідники з'ясували, що в цьому випадку ймовірність смерті через пухлину зростає, що пов'язано зовсім не з негативним впливом самої комплементарної медицини на здоров'я, а з тим, що захоплючись нею пацієнти пропускають або відмовляються від традиційного лікування.

Завдяки інтернету вплив комплементарної медицини на пацієнтів з раком помітно посилився за останні роки. Набирають популярності такі неперевірені методи лікування, як харчові добавки з вітаміном D, конопляна олія і акупунктура, до яких вдаються пацієнти поряд з традиційною хіміотерапією, опроміненням або хірургічними операціями. Нагадаємо, що на відміну від хворих, які вважають за краще лікуватися тільки нетрадиційними засобами, комплементарна медицина це додаток до основного лікування, а зовсім не його заміна.

Однак дослідники з Єльського університету з'ясували, що багато пацієнтів з пухлинами, які піддаються лікуванню, через комплементарну медицину відмовляються від, принаймні, одного з традиційних засобів терапії, які їм рекомендують лікарі.