rak no patsient

Цей факт отриманий при проведенні нових досліджень, в яких проаналізували дані майже 50000 осіб, які вживали фолієву кислоту і результати яких були опубліковані в журналі The Lancet.

За словами дослідників, цей звіт повинен переконати людей, що короткостроковий прийом фолієвої кислоти, як медичного препарату або як харчову добавку, насправді безпечний. Попередні дослідження, опубліковані в журналі CANCER показали, що добавки фолієвої кислоти, можуть зупинити прогресування раку і сприяти регресу захворювання.

Роберт Кларк, один з провідних авторів дослідження, що працює в університеті Оксфорда (Великобританія), сказав:

"Загальнонаціональне збагачення продуктів харчування включає в себе набагато нижчі дози фолієвої кислоти, ніж ті, які враховувалися в цих випробуваннях. Воно застосовується не тільки в США, де з 1998 року фолієвою кислотою збагачується борошно для запобігання вроджених дефектів нервової трубки (наприклад, вродженої спинномозкової грижі), а також більш ніж в 50 інших країнах, де збагачення продуктів фолієвою кислотою є обов'язковим (наприклад, Австралія, Південна Африка, Чилі, Аргентина, Бразилія)".

Кларк і група експертів з B-Vitamin Treatment Trialists 'Collaboration проаналізували велику кількість масштабних рандомізованих досліджень про застосування фолієвої кислоти (з або без вітамінів) проведених до кінця 2010 року.

Результати мета-аналізу показали, вживання фолієвої кислоти кожного дня протягом як мінімум 5 років не збільшує ризик виникнення раку в порівнянні з тими, хто приймав плацебо.

У групі, яка приймала фолієву кислоту було 7,7% (1904) нових випадків раку, в той час як в групі плацебо було 7,3% (1809) нових випадків. Збільшення загальної захворюваності на рак не було помічено навіть у людей з високим та середнім споживанням фолієвої кислоти (40 мг в день), говорять експерти.

Фолієва кислота і плацебо не показали значну різницю в кількості людей, у яких розвинувся рак легенів, молочної залози, товстої кишки, передміхурової залози, або будь-який інший вид раку. Таким чином, вчені не виявили ніяких доказів того, що прийом фолієвої кислоти протягом тривалого періоду підвищує ризик розвитоку раку.

Кларк прийшов до висновку: "Надії на швидку профілактику раку і побоювання з приводу збільшення ризику розвитку раку від фолієвої кислоти не були підтверджені в цьому мета-аналізу."

У заяві сказано, що Корнелія Ульріх, директор Національного центру з пухлинних захворювань і німецького онкологічного наукового центру, і Джошуа Міллер, з Rutgers University в США, відзначили, що важливо пам'ятати, що вона може захистити організм від розвитку раку, але також може привести до зростання існуючих пухлинних клітин.

Це особливо важливо для тих, хто споживає надлишокову кількість фолієвої кислоти з збагачених продуктів харчування та додаткових препаратів, разом узятих. Слід зазначити, що 1-4% населення США, в залежності від віку, статі та етнічного походження, перевищують верхню допустиму межу (1 мг/добу) загального споживання фолієвої кислоти".

alloncology.com