rac sheiky matky

Австралія може стати форпостом світової боротьби по знищенню раку шийки матки. Дослідники стверджують, що в 2035 році ця країна позбудеться загрози даної пухлини, якщо нинішня ситуація з вакцинацією і діагностикою збережеться.

Відповідно до нових прогнозів, вже в 2022 році пухлина шийки матки буде відноситись до числа рідкісних видів раку. Вчені впродовж багатьох років підсилюють контроль над поширенням пухлин, в тому в числі, і за рахунок рутинної вакцинації від папіломавірусу людини.

На думку дослідників, якщо захворюваність на рак шийки матки впаде нижче 4 випадків на 100 000 осіб, то це буде першим значним кроком на шляху повного позбавлення країни від хвороби. Очікується, що даний рубіж буде досягнуто до 2035 року. А у 2022 захворюваність на рак шийки матки складе 6 випадків на 100 000 проти нинішніх 7 випадків. Таким чином пухлини шийки матки не представлятимуть смертельної загрози для населення Австралії. Однак для досягнення цього результату треба зберігати нинішні темпи вакцинації і діагностики.