kanceroheny n pФахівці ВООЗ стверджують, що кожен шостий житель Землі помирає від раку і приблизно в третині випадків хвороба розвинулася через неправильне харчування. У зв'язку з цим онкологи склали список продуктів, до яких треба ставитися з обережністю.

Очолюють рейтинг цукрозамінники, штучні барвники та ароматизатори, які входять до складу продуктів. Вони здатні запустити злоякісний ріст через свою надмірну токсичність. 

Серйозну небезпеку для здоров'я людини становить і звичайний рафінований цукор. Він сприяє стрімкому зростанню злоякісних новоутворень, стверджують бельгійські вчені. Ракові клітини розмножуються за рахунок дуже швидкого гліколізу (процес розщеплення глюкози без участі кисню). Його швидкість в пухлинних клітинах може бути в 200 разів вищою, ніж в здорових тканинах.

Крім того, надмірне вживання цукру може викликати рак грудей, прямої кишки, сечового міхура. Однак цей продукт може захистити від гліоми - найпоширенішого типу раку головного або спинного мозку.

Доведеною канцерогенною активністю володіє ковбаса та вироби з переробленого м'яса. Як пояснили лікарі, ці продукти містять небезпечні для здоров'я консерванти, багато солі та різні хімікати. Регулярне їх вживання може призвести до розвитку колоректального раку. Навіть 50 г таких продуктів в день підвищують шанси захворіти раком на 18%.

Крім того, любов до ковбаси може привести до розвитку раку молочної залози, відзначають британські вчені з Університету Глазго. За їхніми даними, одна сосиска в тиждень збільшує ризик виникнення злоякісної пухлини на 15%.

Також шкідливо їсти багато червоного м'яса. Замість нього слід включити в раціон птицю або рибу.