vitamin d 7Більш високі рівні вітаміну D значно знижують ризик розвитку колоректального раку, показало велике міжнародне дослідження, очолюване американськими вченими з Гарвардської школи громадської охорони здоров'я. Було встановлено, що вітамін, що міститься в жирній рибі і виробляється в організмі під впливом сонячного світла, підсилює стійкість до пухлин, блокуючи загальний прохід, через який проникають ракові клітини.

При цьому даний ефект більшою мірою виражений у жінок. Експерти припускають, що ідеальна кількість вітаміну D, до якого люди повинні прагнути, може бути вищою, ніж вказано в сучасних рекомендаціях.

В ході дослідження фахівці провели аналіз більше 5700 випадків колоректального раку, порівнявши людей, які зазнали розвитку пухлин, зі здоровими людьми. У порівнянні з учасниками, у яких рівні вітаміну D вважалися достатніми для здоров'я кісток, у учасників з дефіцитом вітаміну D ризик розвитку колоректального раку був на 31% вищим протягом наступних п'яти років. Гарне здоров'я кісток, на яке впливають рівні вітаміну D, також було пов'язано з 22% зниженням ризику виникнення раку кишечника. Такий сприятливий ефект спостерігався у всіх групах населення, але особливо серед жінок.

Ризик розвитку колоректального раку протягом усього життя становить 4,2% (1 з 24) у жінок і 4,5% (1 з 22) у чоловіків. В даний час установи охорони здоров'я не рекомендують приймати вітамін D для профілактики колоректального раку, але результати нового дослідження можуть все змінити.