Збалансоване харчування та адекватний водний режим – важлива частина адаптації до онкологічного захворювання та боротьби з ним, проте сам рак та його специфічне лікування можуть спричиняти деякі проблеми з харчуванням.

Як допомагає правильне та достатнє харчування?
Збалансована дієта при раку є дуже важливою, та може допомагати в боротьбі з хворобою та побічними ефектами лікування. Збалансоване харчування означає включення в раціон продуктів із вмістом усіх груп поживних речовин, необхідних вашому організму. Стежити за достатнім надходженням нутрієнтів в організм стає особливо важливим при виявленні онкологічного захворювання, оскільки, за статистикою, до 40 з кожних 100 людей (40%) мають незаплановану втрату ваги при встановленні діагнозу рак. Незапланована втрата ваги може вплинути на вашу якість життя.

Збалансоване харчування та адекватний водний режим можуть допомогти вам та вашому організму:
• полегшити побічні ефектами лікування
• задовільно перенести лікування у потрібних дозуваннях
• швидше відновитись після операції та пришвидшити заживлення ран
• боротися з інфекціями
• відчувати себе сильнішими, здоровішими та енергійнішими

Добре харчування з достатнім калоражем також покращує шанси на виживання, допомагає вашій імунній системі краще працювати, протистояти інфекціям та атакувати ракові клітини.

Збалансована дієта

Намагайтесь включати в свій раціон продукти різних груп, щоб повністю покрити потреби організму в усіх нутрієнтах. До цих груп належать:
• квасоля, бобові, риба, яйця, м'ясо та інші білки
• картопля, хліб, рис, макарони та інші вуглеводи з вмістом крохмалю
• фрукти та овочі
• олії та спреди (наприклад, вершкове масло)
• молоко, йогурт та сир (молочні продукти)

Public Health England (PHE) пропонує наступний баланс між продуктами різних груп у загальному раціоні, як схематично зображено на діаграмі.
dieta 1Що стосується окремих прийомів їжі, можна орієнтуватись на наступні рекомендації та схему тарілки.

dieta 21. Їжте більше фруктів та овочів. Це – основні інгредієнти здорового харчування і з них краще починати прийом їжі. Подаючи страви, почніть спочатку з овочів або салату і прагніть, щоб ці продукти заповнили хоча б половину тарілки.
2. Збільшіть споживання клітковини. Вживання в їжу продуктів з високим вмістом клітковини, особливо цільнозернових, може знизити ризик виникнення раку кишечника і допоможе довше утримувати відчуття ситості. Спробуйте макаронні вироби чи випічку з цільнозернового борошна, або, якщо ви хочете перекусити, спробуйте замінити сухарики на попкорн.
3. Їжте менше смаженого і червоного м’яса. Існують дані щодо зростання ризику раку внаслідок вживання в їжу смаженого і червоного м’яса. Спробуйте виділяти вільні від м’яса дні та отримувати білки з інших джерел: бобові, включаючи сочевицю і квасолю, птиця або риба.

Примітка: наступні рекомендації є загальними. При вже наявних запальних чи онкологічних процесах у кишечнику, обговоріть нюанси вашої дієти з лікуючим лікарем – вони можуть відрізнятись від загальноприйнятої схеми.

Щоденні та нерегулярні страви
Один із способів подумати про здорове харчування – це розділити "продукти щоденного харчування" та "нерегулярні продукти". Йдеться не про жорсткі правила чи те, що слід назавжди відмовитись від нездорових продуктів, а про адекватний баланс. Повсякденна їжа – це та, яку ми повинні намагатись їсти кожен день, і включає фрукти та овочі, цільнозернову клітковину та здорові джерела білка, такі як бобові чи свіжа риба. Нерегулярна їжа – це продукти, які слід вживати лише з особливих випадків або як частування, такі як торти, шоколад, печиво та чіпси.

Поділ їжі на порції
Правильне визначення розмірів порцій різних продуктів – важлива умова здорового раціону, але не завжди легко уявити їх наглядно, коли рекомендації говорять лише про грами. Щоб не заміряти та не зважувати продукти щоразу при готуванні, ви можете скористатись рекомендаціями Британського фонду харчування (British Nutrition Foundation) для практичних та простих способів перевірки порцій. Ось кілька прикладів:
• Макарони або рис в сухому вигляді: 1 порція – дві жмені
• Варена молода картопля: 1 порція – 6 картоплин
• Консервовані бобові: 1 порція – це половина стандартної банки 400г
• Цвітна капуста: 1 порція – 8 суцвіть (не головок)
• Несолоні горіхи та насіння: 1 порція – кількість, яка вміщається у вашій долоні
• Твердий сир (наприклад, чеддер): 1 порція розміром з два великих пальця
• Куряча грудка: 1 порція становить приблизно половину розміру вашої долоні
• Полуниця: 1 порція – 7 полуниць

Неправильне харчування
Неправильне харчування, або мальнутриція, означає недостатню кількість різновидів їжі та поживних речовин, необхідних для підтримки здоров’я. Деякі люди піддаються більшій небезпеці, ніж інші. Від 40 до 80 з 100 хворих на рак (від 40 до 80%) мають мальнутрицію. Неможливість отримувати достатню кількість білків і калорій із їжею – одна з головних проблем людей, хворих на рак. Вживання додаткового білку сприяє швидшому відновленню та загоєнню після хірургічного лікування.

Інструмент оцінки мальнутриції MUST
Британська асоціація парентерального та ентерального харчування (British Association for Parenteral and Enteral Nutrition, BAPEN) розробила інструмент під назвою "Універсальний інструмент скринінгу мальнутриції" (Malnutrition Universal Screening Tool, MUST). Цей простий інструмент доступний для лікарів загальної практики та інших людей, які працюють у сфері охорони здоров’я.
Інструмент MUST допомагає визначати людей, у яких:
• існує загроза мальнутриції
• вже наявна мальнутриція

Результати інструменту скринінгу покажуть, чи потрібна вам додатковий переогляд вашого харчування. Тоді ваш лікар чи інший медичний працівник може направити вас до дієтолога.

Інструмент доступний за посиланням (англійською, французькою, німецькою, італійською, португальською та іспанською мовами):
https://www.bapen.org.uk/pdfs/must/must_full.pdf

А також швидкий калькулятор MUST (доступний англійською мовою):
https://www.bapen.org.uk/screening-and-must/must-calculator 

Самообстеження
BAPEN також має інструмент для самообстеження на предмет мальнутриції, створений на основі інструменту MUST. Дослідження показали, що самообстеження на предмет мальнутриції дає достовірні результати.
https://www.malnutritionselfscreening.org/self-screening.html(доступний англійською мовою).

Поговоріть з вашим лікарем про результати самообстеження, якщо вони викликали у вас занепокоєння.

Інформація підготована на основі матеріалів https://www.cancerresearchuk.org