Стандарти лікування множинної мієломи: оновлення і впровадження в клінічну практику   

 

6 жовтня 2022 року відбувся онлайн майстер-клас "Стандарти лікування множинної мієломи: оновлення і впровадження в клінічну практику".

Організатор: Міжнародна школа онкогематології з професором Іриною Крячок.

На майстер-класі було зроблено огляд міжнародних настанов з лікування множинної мієломи, а також проаналізована можливість їх імплементації в медичну практику  в Україні, з огляду на можливості діагностичних опцій і доступності лікарських препаратів.

Було зазначено, що наявність в Україні Помалідомід-Віста суттєво розширює можливості в лікуванні рецидивуючої/рефрактерної множинної мієломи, і його використання дозволяє продовжити тривалість і поліпшити якість життя пацієнтів, для яких були вже застосовані інші схеми лікування, але спостерігається прогресування захворювання.

Своїм позитивним досвідом використання Помалідомід-Віста поділились фахівці із гематологічних відділень Києва і Черкас. Під час обговорення і дискусії лікарі мали можливість отримати відповіді на свої питання, а також обговорити необхідність оновлення національних  настанов з діагностики та лікування множинної мієломи. 

 

Спікери і доповіді: 

«Міжнародні протоколи лікування множинної мієломи та їх імплементація в Україні». 

Завідувачка науково-дослідного відділення хіміотерапії гемобластозів і ад’ювантних методів лікування Національного інституту раку (м. Київ), доктор медичних наук, професор Ірина Анатоліївна Крячок

«Стратегії в лікуванні рефрактерної / рецидивуючої множинної мієломи. Можливості в Україні».

Завідувачка відділення онкогематології Національного інституту раку (м. Київ) Тетяна Вікторівна Каднікова

«Підсумки 2-річного досвіду використання Помалідоміду в клінічній практиці».

Завідувачка гематологічного відділення № 1 КНП «Київська міська клінічна лікарня № 9» Уляна Ігорівна Мельник

«Досвід використання Помалідоміду в Черкаському обласному онкологічному диспансері».

Завідувачка Обласного лікувально-діагностичного гематологічного центру КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер» ЧОР Олена Володимирівна Лук’янець

«Досвід використання Помалідоміду в Національному інституті раку». 

Лікар відділення онкогематології з сектором ад'ювантних методів лікування Національного інституту раку Тимур Олегович Рудюк.