«Гормонорезистентний рак молочної залози. Що ми можемо запропонувати пацієнтці? 

Роль інгібіторів mTOR»

Науково-практична конференція з онлайн-трансляцією «UkraineOncoGlobal-2020. Session 4 відбулася 20.11.2020. Учасники конференції отримали змогу ознайомитися з оглядом основних наукових подій 2020 р. (ASCO, ESMO). Серед тематичних напрямків були представлені доповіді провідних експертів з лікування раку молочної залози, пухлин органів травлення, нейроендокринних новоутворень. Традиційно, до участі у вебінарі долучилися клініцисти з усіх регіонів України. Зацікавленість викликала доповідь Зотова Олексія Сергійовича, доцента кафедри онкології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, м. Київ
«Гормонорезистентний рак молочної залози. Що ми можемо запропонувати пацієнтці? Роль інгібиторів mTOR». В доповіді, зокрема, було розглянуто нові дані про застосування Еверолімусу в комбінації з фулвестрантом в лікуванні пацієнток з гормонопозитивним раком молочної залози.

Покращення результатів завдяки включенню в схему лікування Єверолімусу особливо актуальне для тих клінічних випадків, де постає питання в подоланні резистентності до ендокринної терапії раку молочної залози.