Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань 

 

17-18 грудня 2020 року відбулася X науково-практична конференція з міжнародною участю «Перспективи діагностики та лікування гематологічних захворювань».

 

Експерти світового рівня з Греції, Австрії, Іспанії, Німеччини,Італії, Швейцарії  практикуючі лікарі та спеціалісти початківці з різних регіонів України обговорили сучасні тенденції ведення пацієнтів  і лабораторний супровід в гематології.

 

Швидкі темпи розвитку науки, поява нових, революційних технологій, необхідність опановувати сучасні методи діагностики хвороб крові, потребують від лікарів безперервної освіти. Тому так важлива зустріч спеціалістів для обміну прогресивним досвідом і думками, підвищення взаємного наукового інтересу в галузі гематології. У конференції прийняли  участь фахівці різних спеціальностей з метою обговорення проблемних питань діагностики та сучасних методів лікування в гематології. 

 

Було опрацьовано: шляхи впровадження сучасних алгоритмів обстеження, протоколи лікування гематологічних хворих, що базуються на засадах доказової медицини, використанні високотехнологічного обладнання.

Окремим блоком під час конференції обговорювали сучасні аспекти лікування множинної мієломи.

 

Професор  з Греції  Eleftheria Hatzimichael виступила з доповіддю на тему: «Імуномодулятори - леналідомід та помалідомід: сьогодення та майбутнє терапії множинної мієломи».


Відео виступу професора Eleftheria Hatzimichael  ви можете подивитися нижче.