Кияни з множинною мієломою які потребують лікування помалідомідом, зможуть отримати його безкоштовно. 

 

У зв’язку з високою вартістю препарату, забезпечення хворих з рецидивною, рефрактерною множинною мієломою (ррММ) інноваційною терапією помалідомідом взяв на себе ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КМДА), департамент охорони здоров’я. Згідно Наказу №1455 від 23.12.20 було затверджено розподіл лікарського засобу в Київську міську клінічну лікарню №9 для лікування онкогематологічних хворих у місті Києві.

 

Сьогодні відмічається тенденція до збільшення кількості випадків множинної мієломи з прогресуючим перебігом, незважаючи на те­рапію. Це вимагає від клініцистів застосування нових під­ходів до лікування хворих на ррММ.

 

Помалідомід – це ефективний базовий компонент терапії порятунку паці­єнтів з рефрактерною до леналідоміду ММ, який в комбі­нації з іншими агентами (дексаметазоном і бортезомібом у схемі PVd) дозволяє досягти хорошої та стійкої відповіді.

 

Клінічна ефективність помалідоміду основана на результатах великого рандо­мізованого дослідження III фази OPTIMISMM, детально його можна переглянути нижче.