Міжнародний онкологічний конгрес «АКТУАЛЬНЕ У ОНКОЛОГІЇ 2020»  

 

17-18 грудня, в рамках глобального інформаційного проекту Української спілки клінічної онкології “OnkoHub”, відбувся Міжнародний онкологічний конгрес «АКТУАЛЬНЕ У ОНКОЛОГІЇ 2020», у форматі онлайн.

 

Учасники форуму отримали змогу дізнатися про онкологічні новини минулого року, ознайомитися з державними програмами підтримки онкохворих та новими можливостями терапії. Зокрема, серед багатьох цікавих доповідей були представлені погляди експертів на сучасні підходи до лікування раку грудної залози та раку передміхурової залози.

 

В доповіді професора О.О. Ковальова було вказано на роль інгібіторів mTOR в лікуванні паціенток з HR+, HER2 негативним раком молочної залози. Цей аспект розглядається як шлях подолання ендокринорезистентності . Завдяки особливому механізму дії та клінічній ефективності (достовірне покращення показників виживаності), Еверолімус використовується фахівцями в другій лінії терапії та в подальших лініях, якщо попередня терапія інгібіторами ароматази призвела до рецидиву або прогресування.

 

«Лікування місцево поширених та метастатичних форм раку простати. Що нового у 2020р.?» – саме таку назву мала доповідь О.Е. Стаховського, в якій було розглянуто напрямки лікування «чоловічого» захворювання та місце Абіратерону в системній терапії.