V МІЖНАРОДНИЙ СИМПОЗІУМ  

 

"НОВІ ГОРИЗОНТИ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ, ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ КРИТИЧНИХ СТАНІВ ТА ЛІКУВАННЯ БОЛЮ"

відбувся 30 вересня – жовтня у Дніпрі. Довгоочікувана подія з насиченою програмою та відомими спікерами – все це викликало неабиякий інтерес не лише у анестезіологів. Широкому загалу клініцистів вдалося долучитися до сучасних теоретичних підходів та практичних напрацювань наших співвітчизників та колег з-за меж України.

 В.І.Дубина в своїй доповіді поділився практичним досвідом, напрацьованим з першого дня пандемії COVID-19 в очолюваному ним ВАІТ лікарні  ім.Мечникова. Зазначив, зокрема, застосування Вориконазолу в лікуванні  інвазивного  аспергильозу, який може стати грізним ускладненням перебігу COVID-19. 

Проф. Ю.Ю. Кобеляцький в своїй доповіді, присвяченій сучасним підходам до периопераційного знеболення зробив наголос на появі в Україні першого ін’єкційного ібупрофену у форму розчину для інфузій (Бупірол). Без сумніву, на появу інфузійного ібупрофену давно очікували спеціалісти, адже добре відома збалансована дія ібупрофену  на механізми болі, запалення та гіпертермії  в поєднанні з високим профілем безпеки. Ці переваги ібупрофену (Бупіролу) дозволяють широкому колу спеціалістів зробити аргументований вибір в разі необхідності застосування НПЗЗ.