НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ В УРОЛОГІЇ, АНДРОЛОГІЇ ТА ОНКОУРОЛОГІЇ» 14–15 жовтня 2021 р.   

 

Всеукраїнська науково-практична конференція за участю міжнародних фахівців в Дніпрі щороку об’єднує сотні спеціалістів з усіх регіонів України та з-за кордону. Цікаві доповіді та дискусії визначають нові перспективи в роботі урологів, скеровують до покращення лікувальних підходів та введення в практику нових технік та методик.

Проф. С.П. Пасєчніков (Київ) представив доповідь  «Комбінація дутастерид-тамсулозин в терапії хворих на ДГПЗ із симптомами нижніх сечових шляхів», вказавши на переваги фіксованої комбінації Дутастериду/тамсулозину  та появу в Україні першого генеричного засобу вищезазначеної комбінації – Дутастерид/Тамсулозин-Віста 0,5мг/0,4мг.

Проф. С.М. Шамраєв (Київ) у доповіді 

«Сучасні стандарти лікування гормон-резистентного раку простати.» вказав на переваги та місце  Абіратерону в лікуванні хворих на рак простати.

 

В.П. Стусь  (Дніпро) в доповіді

 

«Огляд рекомендацій по лікуванню нирково-клітинного раку, місце інгібітора m-Tor.» розглянув застосування таргетної терапії, зокрема Еверолімусу, у хворих на нирково-клітинний рак, досвід використання Еверолімусу в Україні.