В.Корсунов : «Госпітальні інфекції в умовах ВІТ.Які можливості антибактеріальної терапії залишить нам пандемія COVID-19?»   

 

VIII Національний Конгрес анестезіологів України пройшов у столиці 21-23 жовтня 2021 року.

В ході роботи Конгресу проведено різнопланові наукові сесії та майстер-класи з анестезіології та інтенсивної терапії: анестезіологічне забезпечення оперативних втручань; регіонарна анестезія; анестезіологія та інтенсивна терапія, в тому числі в педіатрії, акушерстві та гінекології; медицина критичних станів, антибіотикотерапія та нозокоміальні інфекційні ускладнення клінічне харчування, лікування хворих з COVID-19  та багато іншого. Участь у заході прийняли понад 1000 фахівців з України, Великої Британії, Італії, Німеччини, Польщі, Російської Федерації, Білорусі, Грузії. 

Цікаву доповідь представив професор О.Корсунов : «Госпітальні інфекції в умовах ВІТ.Які можливості антибактеріальної терапії залишить нам пандемія COVID-19?».

Колістин та Тайгециклін розглядаються сьогодні як найбільш ефективні засоби при виявленні мультирезистентних збудників. 

Щодо Гр+  флори – тут окреме місце посідає Даптоміцин, особливо при виявленні ванкоміцинрезистентних  штамів ентерококу, а також в разі лінезолідіндукованої тромбоцитопенії.