racnews

 

 

 

 

 

 

 

 Хіміотерапія –однин з головних компонентів лікування злоякісних новоутворень. Головною метою хіміотерапії є зупинка розмноження, росту та знищення злоякісних клітин.

Хіміопрепарати нового покоління впливають на молекулярно-біологічні, імунологічні та генетичні механізми, пригнічуючи ріст і розвиток ракових клітин.За умови ранньої діагностики злоякісного новоутворення вдається повністю вилікувати пацієнта без застосування радикальних хірургічних методів.

Хіміотерапія яка проводиться до операції, як компонент комплексного лікування пацієнтів із злоякісними новоутвореннями, допомагає зменшити пухлину до тих розмірів, при яких може виконуватись оперативне втручання.

Хіміотерапія, яка застосовується після оперативного втручання, призначена для знищення ракових пухлин, які ймовірно залишились в організмі пацієнта, також це допомога у боротьбі з не діагностованими пухлинними клітинами, які могли вже переміститися із основної пухлини.

Навіть у випадках, коли злоякісне новоутворення дало численні метастази, курси хіміотерапії допомагають організму боротися, стримуючи зростання самої пухлини та її метастазів.