Fop iaroshenko

Fop iaroshenko

Соціальна відповідальність не залежить від розміру бізнесу. Звичайно, великі корпорації, виробничі потужності яких розташовані на території певної громади, мають більші фінансові можливості брати активну участь у її розвитку. Однак і при ватні підприємці можуть робити посильні внески для наданні допомоги тим сферам, які, на їх думку, найбільш вразливі або мало захищені державою.
Проблеми онкохворих дітей для мене тема болюча. Я розумію, що самотужки родинам не під силу справитися з тим фінансовим тягарем лікування і перебування в лікарнях тривалий час, як того потребує специфіка боротьби з хворобою. Разом з цим, не менш важливою є психологічна підтримка дітей, хворих на рак.
Взявши участь у ролі мецената у організації і проведенні Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Діти мають право на майбутнє!», я мала змогу допомогти відразу сотням дітей, до того ж з різних регіонів України. Спрямування коштів на закупівлю наборів для творчості і формування призового фонду дала змогу охопити увагою і підтримкою всіх дітей, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.
Надаючи спонсорську підтримку організаторам я навіть не могла уявити масштаб цього Всеукраїнського проекту, поки на власні очі не побачила численні малюнки, які надійшли на адресу конкурсу. Поглянувши в очі онкохворих дітей, які дивилися на мене з фотографій учасників, я зрозуміла, що обрала правильний формат допомоги. Адже позитивний настрій, який ми подарували дітям, хворим на рак, дуже важливий у досягненні успіхів у лікуванні.